[Rowerem na zakupy] Pierwszy list

Dostaliśmy na naszą …

Dostaliśmy na naszą skrzynkę pierwszą informację o liście dostarczonym przez rowerzystę w ramach akcji Rowerem na zakupy >>>. Zamieszczamy poniżej obszerne fragmenty załączonej do nas kopii.

Przypominamy, że radomska Gazeta Wyborcza >>> patronuje akcji. Zachęcamy do zgłaszania kolejnych zapotrzebowań na porządne stojaki w kształcie litery U.
W Waszych rękach wspólna sprawa!

Rowerem na zakupy, Radom, Apteka i przychodnia Medicon

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MEDICON
ul. Gagarina 1
26-600 Radom

Dotyczy montażu stojaków rowerowych przy wejściu do przychodni / apteki

Szanowni Państwo,
Apteka oraz przychodnia Medicon na ul. Gagarina to miejsce do którego często przyjeżdżam bardzo wygodnym i ekologicznym środkiem transportu – własnym rowerem. Niestety znajdujący się jeszcze do niedawna przed Państwa budynkiem stojak nie pozwalał przypiąć mojego jednośladu w bezpieczny sposób, czyli za ramę. Dodatkowo w przypadku silniejszego wiatru stojaki tego typu uszkadzają rowery, jego koło lub tylną przerzutkę. Obecnie nawet ten stojak został zlikwidowany a klienci muszą przypinać rowery do latarni.

W imieniu swoim oraz innych rowerzystów odwiedzających Państwa przychodnię zwracam się z prośbą o zainstalowanie solidnych stojaków rowerowych. Dobry stojak powinien dawać możliwość oparcia roweru oraz przypięcia do niego ramy i jednego koła pojedynczym zapięciem typu U-lock (kłódka szeklowa), niezależnie od typu roweru. Stojak powinien też być w sposób stabilny i trwały przymocowany do podłoża.
Takie warunki bardzo dobrze spełnia stojak w kształcie odwróconej litery „U”. Daje on możliwość oparcia i przypięcia co najmniej dwóch rowerów dowolnego typu, o różnej wielkości ramy, szerokości opon oraz kształtu kierownicy. […]

Warto pamiętać, że zamontowanie solidnych stojaków rowerowych to bardzo tani i prosty sposób na zbudowanie lojalności niemałej i szybko rosnącej grupy klientów-rowerzystów.
Wierzę, że prowadząc działalność komercyjną, potrzeby klientów (w tym rowerzystów) są dla Państwa sprawą najwyższej wagi. Mam nadzieję, że poważnie i z wykazaniem troski o klienta podejdą Państwo do opisanego przeze mnie problemu. Liczę na odpowiedź na moje pismo oraz pozytywne rozpatrzenie sprawy.[…]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *