[FILM] Dłuższego „zielonego” również nie będzie

Myślę, że nie…

Myślę, że nie ma radomianina, który choć raz nie skorzystałby z przejścia obok dworca kolejowego. Myślę również, że nie ma radomianina, który nie musiałby podbiegać do chodnika gdy był w połowie tego przejścia. A podbieganie czy stres, że idzie się na świetle czerwonym jest tu na porządku dziennym. Dlatego też jako Bractwo Rowerowe wystąpiliśmy do Zespołu ds. Poprawy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o zmianę tego stanu:
 

Poniżej – z pewnym opóźnieniem – prezentuję fragment stanowiska Zespół dotyczący tej sprawy:

W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 14.12.2007 roku informujemy, że Zespół ds. Poprawy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przy Prezydencie Miasta Radomia na swoim posiedzeniu w dniu 30.05.2008 rozpatrzył kolejne Pana wnioski dotyczące poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zajął następujące stanowisko:

Wnosek dotyczący wydłużenia czasu świecenia sygnału zielonego dla pieszych na kierunku ul. Traugutta (Dworzec PKP) – został rozpatrzony odmownie. Według opinii w/w Zespołu czas świecenia sygnału zielonego na w/w ulicy jest wystarczający do opuszczenia skrzyżowania przez pojazdy i przejścia pieszych przez jezdnię.

/PAW/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *