Mapa szlaków rowerowych wokół Radomia

Kilka miesięcy temu …

Kilka miesięcy temu członkowie Bractwa Rowerowego wpadli na pomysł stworzenia mapy szlaków rowerowych wokół Radomia. Podjąłem się tego wyzwania ze względu na sukces „Rowerowej mapy Radomia” . Również w tym przypadku starałem się dochować wszelkiej staranności przy przenoszeniu przebiegu szlaków z map papierowych do wersji elektronicznej.

„Mapa szlaków rowerowych wokół Radomia” ukazuje się co prawda pod koniec sezonu, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku posłuży do planowania dalszych wycieczek ze miasto. Zaznaczono na niej 55 tras i szlaków rowerowych. Są to szlaki oznakowane przez terenowe oddziały PTTK oraz bezpieczne dla rowerzystów trasy zaproponowane przez Bractwo Rowerowe (szczegółowe opisy tych ostatnich znajdują się tutaj >>>). Godnymi polecenia pozycjami są trasy rowerowe z Radomia do Jedlni-Letnisko oraz z Radomia do Iłży.Wyświetl większą mapę


Niestety przy tworzeniu mapy zaistniały pewne problemy techniczne. Program Mapy Google podzielił całą mapę na trzy części. Dlatego przy obsłudze proszę o uwagę i w miarę potrzeb przechodzenie pomiędzy stronami mapy w okienku z opisem tras. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie rozwiąże ten problem i uda mi się podzielić mapę na sensowne części.

Sugestie, uwagi bądź pomysły co do zmian w mapie, proszę pisać w komentarze pod wpisem.

Miłego korzystania i przyjemnych wycieczek : )

Karol Wieczorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *