Lustro potrzebne od zaraz!

Poniżej przedstawiamy list jaki otrzymaliśmy od czytelnika.

Mieszkam na Michałowie. Codziennie po pracy wracam ścieżką rowerową przy Mieszka I po wschodniej stronie. Zdarza się prawie wpadam na samochody wyjeżdżające z ul. Brzustowskiej, bo widok jest ograniczony przez wysoki płot i budynek. Czy istniałaby możliwość złożenia petycji w sprawie założenia lustra jak to jest na Chrobrego/Starowolskiej.

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. W czasie remontu ulicy Mieszka I nasze stowarzyszenie proponowało w tym miejscu zmianę projektu i wybudowanie wyniesionego przejazdu rowerowego i przejścia dla pieszych. Niestety na zmiany było już za późno. Wydaje się, że na chwilę obecną ustawienie lustra powinno choć częściowo poprawić sytuację.

Będziemy interweniować w tej sprawie. Jednocześnie zachęcam Was do tego samego! Jeśli widzicie rozwiązania, które zagrażają bezpieczeństwu lub utrudniają ruch rowerowy piszcie listy na adres: sekretariat@mzdik.pl oraz równocześnie na inzynieria@mzdik.pl. Jeśli podacie adres zamieszkania to otrzymacie odpowiedź pisemną. Trwa to, zgodnie z przepisami do 30 dni. Prosimy również o wysłanie kopii listu na adres: bractworowerowe@ats.pl. Razem zdziałamy więcej!

Radom. Mieszka I / Brzustowska, brak widoczności rowerzysta - samochody
Radom. Mieszka I / Brzustowska, brak widoczności rowerzysta - samochody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *