[Rowerem na zakupy] Stojaki przed E.Leclerc

Miło nam …

Miło nam poinformować, że supermarket E.Leclerc włączył się do wspólnej akcji Bractwa Rowerowego i Gazety Wyborczej „Rowerem na zakupy” (zobacz >>>). W jej ramach namawiamy sklepy, punkty usługowe, ale również przychodnie do montażu prawidłowych stojaków rowerowych. Prawidłowych czyli takich, do których można przypiąć ramę roweru a nie tylko koło. Najczęściej takie stojaki mają kształt odwróconej litery U. We wtorek rozpoczął się montaż urządzeń tuż przed głównym wejściem do supermarketu na ul. Toruńskiej. Każdy etap inwestycji był konsultowany z naszym stowarzyszeniem. Uwzględniono wszystkie uwagi zarówno co do rodzaju stojaków jaki i ich rozmieszczenia. W sumie zamontowano 8 urządzeń na 16 rowerów. Wcześniej klienci mieli do dyspozycji stojaki wyrwikółki, które widać na drugim zdjęciu. W imieniu rowerzystów dziękujemy!

Do tegorocznej akcji „Rowerem na zakupy” przyłączyły się już następujące placówki budując w sumie 36 miejsc parkingowych:
– dworzec kolejowy, ul. Beliny Prażmowskiego 6 – 18 miejsc parkingowych (zobacz >>>)
– multiDENT / MZDiK, ul. Traugutta 30/30A – 2 miejsca parkingowe (zobacz >>>)
– supermarket E.Leclerc,  ul. Toruńska 1 – 16 miejsc parkingowych

W ciągu dwóch lat trwania wspólnej akcji Bractwa Rowerowego i Gazety Wyborczej rowerzyści w Radomiu zyskali 106 miejsc parkingowych!

Radom. Stojaki rowerowe U przed E.Leclerc

Radom. Stojaki rowerowe U przed E.Leclerc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *