Masa Krytyczna 31 lipca, godzina 18

W czasie letniego …

W czasie letniego wypoczynku warto wskoczyć na rower i przyłączyć się do wspólnej imprezy. Przejazd rowerzystów po ulicach naszego miasta oraz spotkanie pod nazwą „Masa Krytyczna”.

Chcemy poprawy bezpieczeństwa oraz budowy infrastruktury przyjaznej cyklistom. Rower to nie tylko pojazd służący do rekreacji ale przede wszystkim środek transportu. W połączeniu z odpowiednią polityką transportową może być najlepszym wyborem do jazdy po mieście.

Najbliższa już w piątek 31 lipca, tradycyjnie na placu Konstytucji 3 Maja przy fontannach. Zbiórka o godzinie 18.00; ruszamy kwadrans po szóstej.

Przejazd zabezpieczać będzie policja oraz ochotnicy – rowerzyści.

Jedziemy po równe drogi dla rowerów, nie zapomnijcie o dobrych humorach oraz… gwizdkach i dzwonkach 🙂 Zapraszamy całe rodziny!

Plac Konstytucji 3 Maja – Piłsudskiego – Traugutta – Narutowicza – Sedlaka – Młodzianowska – Chałubińskiego – Planty – Traugutta – Prażmowskiego –  Czechowskiego –  Żeromskiego – Zbrowskiego – Wodna – 25 Czerwca – Struga – Kelles Krauza – Wernera – Mireckiego – Limanowskiego – Narutowicza – Podwalna – Tochtermana – Traugutta – Żeromskiego – Plac Konstytucji 3 Maja


Pokaż trasę Masy Krytycznej na większej mapie

/PAW/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *