Jazda z miasta! Tym razem do Wsoli

Na drugą w tym roku …

Na drugą w tym roku Jazdę z Miasta! – do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli – zapraszają w niedzielę, 23 czerwca bezpłatny tygodnik „7 Dni”, Salon Rowerowy Rodex i Bractwo Rowerowe

Muzeum Gombrowicza, po raz pierwszy odwiedziliśmy – z wielką przyjemnością – w ubiegłym roku. Stąd powtórka trasy. Tak, jak poprzednio pomieszamy terenowy (Puszcza Kozienicka) i szosowy (Kozłów, Wojciechów i Owadów do Wsoli) charakter wycieczki. Spotykamy się o godz. 10 za starym młynem na Pacynce, w pobliżu Dąbrowy Kozłowskiej.

By wziąć udział w naszej imprezie trzeba wysłać SMS o treści (7dni.jazdaczerwiec.imienazwisko) na nr 7248. Koszt SMS-a to 2 zł netto (2,46 zł brutto). Po wysłaniu wiadomości otrzymacie państwo SM-a zwrotnego, który należy zachować do kontroli podczas wydawania posiłku na mecie. Koniecznie więc zabierzcie na Jazdę! telefon komórkowy. Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wycieczki oraz poczęstunku. Możecie państwo jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować na Jazdę! np. kilku członków rodziny czy kilku znajomych. Na SMS-owe zgłoszenia czekamy do soboty, 22 czerwca do godz.10.
Jazda z miasta! Do Wsoli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *