[List] Hak na Słowackiego

Poniżej przedstawiamy kolejny już list czytelnika w sprawie drogi dla rowerów na ul. Słowackiego

Ścieżka rowerowa na ul. Słowackiego – jej plusy i minusy były już omawiane (red.: pisaliśmy o tym tutaj >>>). To co jest OK oby jak najdłużej takie było a mankamenty poprawione zostaną pewno za jakieś 15 lat przy ewentualnym remoncie tej wylotówki. Gwarancja już chyba się skończyła i już nikogo nie interesuje, że np. w wielu miejscach nawierzchnia zapadła się, potworzyły się fale, trząsawki czy wyrwy. Po deszczu to labirynt kałuż i jadąc zazdrości się kierowcom równiutkiej jak stół trasy. A piach po zimie wreszcie prawie zniknął ze ścieżki (red.: pisaliśmy o tym tutaj >>>) – niebawem będzie nowy 🙂

P.S. Plusem jest codzienne jeżdżenie ścieżką – pamięta się, gdzie jest pułapka i odkrywa narodziny nowych 🙂

Ale właściwie o czym innym chce napisać. Od pewnego czasu na odcinku ciągu pieszo-rowerowego (notabene nie zgodnej z przepisami bo zbyt szczupłej) (red.: pisaliśmy o tym tutaj >>>) przed stacją gazową powstaje nowy autokomis. Właściciel w formie reklamy wystawia przed jezdnię auta na sprzedaż i nie jakieś małe a oczywiście pokaźne limuzyny. A CO!

Radom. Zablokowana droga dla rowerów na ul. Słowackiego

Omijam cierpliwie te cielska, ale wczoraj to zagotowało się we mnie, bo zmusiło mnie to do zatrzymania z uwagi na jadącego rowerzystę z przeciwka! Ów piękny HACZYK tylko czyha by mnie uchwycić za pedał! Owszem ruch rowerowy i pieszy nie jest tu ogromny, ale przymykanie oka na takie coś generuje coraz większą swawolę.

Ciekawe czemu nie wystawią pyska tego auta w stronę CZARNEGO asfaltu?

—>>> AKTUALIZACJA 31.10.2011 <<<—

Proceder rośnie w siłę 

Radom. Blokowana droga dla rowerów na ul. Słowackiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *